Strona główna| Mapa strony| Kontakt
Dziś jest wtorek, 7 lipiec 2020    Zegar 01:53:48

Uzupełnienia Regulaminu

Uzupełnienie Regulaminu

Siatkówka plażowa sąsiedzko – rodzinna

1. Ze względu na zgłoszenie do siatkówki plażowej sąsiedzko – rodzinnej 10 drużyn Grupa A liczy 4 zespoły, natomiast Grupa B i C po 3 zespoły. Zwycięzcy grup awansują do fazy finałowej. Jako czwarty do fazy finałowej przechodzi zwycięzca meczu barażowego, który rozgrywa druga drużyna z Grupy A z jedną z drużyn z drugich miejsc w Grupie B i C. O tym, która to z nich będzie zdecyduje bilans punktów meczowych, a w przypadku ich równej ilości bilans punktów setowych, a następnie małych punktów. Przy nie dającej się rozstrzygnąć sytuacji drużyny te rozgrywają dodatkowy mecz o prawo gry w barażu.
2. W przypadku rezygnacji jednej z drużyn ze startu w konkurencji przed jej rozpoczęciem, nastąpi wyrównanie liczebności grup w następujący sposób: ostatnia drużyna z najliczniejszej grupy zostaje przesunięta do grupy najmniej licznej zajmując miejsce tej, która się wycofała.


Rozdział II
Zasady punktacji

§ 7
1. We wszystkich konkurencjach punkty przyznawane są wg schematu:
- I miejsce – 12 pkt.,
- II miejsce – 11 pkt.,
- III miejsce – 10 pkt.,
i za każde kolejne o 1 mniej do wyczerpania listy startujących.
2. Dogrywkę przewiduje się tylko dla trzech pierwszych miejsc. W pozostałych przypadkach zawodnicy, którzy uzyskali ten sam wynik, otrzymują równą ilość punktów do klasyfikacji liczoną dla miejsca wyższego (np. 2 zawodników uplasowało się na IV miejscu i otrzymują każdy po 9 pkt. a następny zawodnik zostaje sklasyfikowany na VI pozycji i otrzymuje 7 pkt.).

§ 8
1. Zawodnik zdyskwalifikowany w danej konkurencji i który nie ukończył konkurencji lub naruszył jej regulamin zajmuje ostatnie miejsce i nie otrzymuje punktów.
2. Przy równym wyniku końcowym drużyn o kolejności w klasyfikacji ogólnej decyduje ilość wyższych miejsc w poszczególnych konkurencjach.

§ 9
W przypadku stosowania punktów karnych 1 pkt. karny równy jest 1 sekundzie.

Rozdział III
Poszczegolne konkurencje
Tenis stołowy
§ 11
9a. W przypadku podziału na 3 grupy dwie najlepsze drużyny w grupie bezpośrednio awansują do ćwierćfinału. O 7 i 8 miejsce rozgrywane są baraże między drużynami z 3 miejsc w grupach. W przypadku, gdy jedna z grup liczy więcej drużyn, niż dwie pozostałe, siódme miejsce premiujące awansem do ćwierćfinału zajmuje drużyna, która zajęła 3 miejsce w tej grupie, natomiast o ostatnie miejsce w ćwierćfinałach rozgrywany jest baraż między drużynami, które zajęły 3 miejsca w pozostałych 2 grupach.
Jeżeli dwie grupy są liczniejsze niż trzecia, do ćwierćfinałów awansują drużyny z miejsc 1-3 z tych grup i z miejsc 1-2 z grupy trzeciej.
W ćwierćfinałach obowiązuje następujący system:
1) A1-Zwyzięzca Barażu (ZB) lub B3
2) B1- II miejsce w Barażach lub A3
3) C1-B2
4) A2-C2
14.W przypadku podziału na 3 grupy drużyny, które odpadły w eliminacjach zajmują miejsca:
a) przegrany z barażu lub drużyna z 3 miejsca w grupie C – IX miejsce,
b) drużyny z 4 miejsc w grupach – ex aequo X,
c) drużyny z 5 miejsc w grupach – ex aequo XIII,
i dalej odpowiednio…

§ 17
1. W konkurencji dla sołtysów Sołectwo reprezentuje Sołtys. W szczególnych przypadkach losowych zastąpić może go członek Rady Sołeckiej. Jeżeli zajmie miejsce w przedziale I – VI, w ostatecznej punktacji odejmuje się 3 punkty, jednak jego miejsce w konkurencji pozostaje bez zmian (np. w przypadku zajęcia I miejsca otrzymuje 9 punktów, natomiast zawodnik z II miejsca 11. Miejsca nie ulegają zmianie.).
 


Kalendarium imprez

Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Wyszukaj imprezę

Data od: Data do:
Szukana fraza

Sonda

Co sądzisz o witrynie Gminy Sicienko?
zobacz wyniki

Copyright © 2009 Urząd Gminy Sicienko

Projekt i realizacja MPMedia